• WSPÓŁPRACA •

Z wielką przyjemnością prowadzę bloga. Cieszę się, że mogę go rozwijać, upiększać, a przede wszystkim dzielić się spostrzeżeniami na temat książek. Chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, autorami. Czytanie to moja pasja, poświęcam temu zajęciu sporo czasu. Gwarantuję, iż moje recenzje są szczere, dopracowane. Piszę szybko, ale nie rzutuje to na jakość.

Podejmę się przeczytania każdej książki — nie ograniczam się. Myślę, że każdy gatunek ma do zaoferowania coś ciekawego. Chętniej sięgam po wydawnictwa „zwykłe”, czyli papierowe, ale w pewnych sytuacjach mogę nagiąć moje przyzwyczajenia.

Zainteresowanych współpracą proszę o kontakt. Formularz znajduje się po prawej stronie.

Recenzje publikuję na kilkunastu portalach. Zwykle te, które znajdują się na blogu są identyczne. Oczywiście, zmienia się skala ocen, bo nie każda strona daje możliwość, aby dana książka otrzymała dziesięć gwiazdek — zamiast tego jest ich pięć.

Recenzje lub linki do nich znajdują się także na grupach społecznościowych. Staram się, aby moje opinie trafiły do większej liczby osób.


Przedstawiam wydawnictwa, które postanowiły ze mną współpracować. Bardzo dziękuję za zaufanie i możliwość rozwijania bloga! To wiele dla mnie znaczy i daje dodatkową motywację, aby ulepszać swoje recenzje.